Sony

Koho hledáme

Jsme jeden tým

Pro naše pobočky na Plzeňsku a v Praze hledáme motivované lidi s chutí pracovat. Řada nabízených pozic je vhodná i pro absolventy.


V kompletačním, logistickém a balicím centru u Štěnovic a distribučním centru u Nýřan najdou pracovníci uplatnění v ruční i strojní kompletaci a se zkušenostmi ze skladového prostředí. Uvítáme zájemce s odborným vzděláním i bez kvalifikace – záleží na konkrétní pozici. Důležité je mít chuť a vůli pracovat.


V Evropském centru sdílených služeb v Plzni a v Praze nabízíme různorodé pracovní pozice od finančních specialistů, odborníků zákaznického servisu a IT specialistů až po manažery jednotlivých oblastí.Co ti můžeme nabídnout

Společnost Sony DADC nabízí jedinečnou příležitost pracovat v mezinárodním prostředí jednoho z nejzajímavějších průmyslových odvětví na světě – v zábavě. Práci u nás najdou jak zájemci o plný úvazek, tak o brigády. Své zaměstnance odměňujeme vysoce konkurenční mzdou, bonusy a podle typu pozice také různými benefity, kterými jsou:


Sony

 

Sony
Sony
Sony
Sony

Jak náborový proces probíhá?

  • Zaslání životopisu 1 - 7 dní
  • Pozvání / Zamítnutí 1 - 7 dní
  • Pozvání do druhého kola VŘ / Zamítnutí 1 - 7 dní
  • Pracovní nabídka / Zamítnutí

Velmi nás potěší, když nám pošleš svůj životopis společně s krátkým motivačním dopisem přes portál www.jobs.cz nebo www.sonydadc.com, popř. prostřednictvím náborové agentury.

Pokud tvůj profil odpovídá našim požadavkům, budeme tě nejpozději do 7 dnů kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s nabídkou termínu výběrového řízení. Je možné, že tvůj profil bude odpovídat požadavkům na jinou, aktuálně otevřenou pozici. V tom případě tě oslovíme ohledně této pozice.

Naši kandidáti jsou většinou mile překvapeni příjemným průběhem našich interních assessment center, která používáme jako vstupní kola výběrových řízení. Můžeš při nich lépe poznat společnost, do které se hlásíš, nahlédnout do její kultury a „nasát“ její atmosféru. My naopak máme více příležitostí poznat tebe. To se děje formou plnění různých individuálních nebo skupinových úkolů, vycházejících z požadavků na obsazovanou pozici. Potřebujeme na to pár hodin tvého času, ale výsledek je pro obě strany velmi cenný.

Dalším kolem pro úspěšné absolventy assessment centra je osobní setkání s manažerem oddělení, do něhož obsazovaná pozice spadá.

Jsme velmi rádi, když se naše vzájemné potřeby a možnosti protnou, a my ti můžeme na závěr výběrového řízení blahopřát k jeho úspěšnému absolvování a zaslat písemnou nabídku. Pokud je to technicky možné, probereme s tebou její detaily nejdříve telefonicky. Potom už následují praktické kroky směřující k tvému nástupu.

Protože jsme opravdu velmi moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, stává se, že zpětnou vazbu i případnou pracovní nabídku obdržíš v řádu několika pracovních dnů. S námi se prostě nudit nebudeš!