Sony

Koho hledáme

Jsme jeden tým

Pro naše pobočky na Plzeňsku a v Praze hledáme motivované lidi s chutí pracovat. Řada nabízených pozic je vhodná i pro absolventy.


V kompletačním, logistickém a balicím centru u Štěnovic najdou pracovníci uplatnění v ruční i strojní kompletaci. Uvítáme zájemce se zkušenostmi ze skladového prostředí i mimo něj, s odborným vzděláním i bez kvalifikace – záleží na konkrétní pozici. Důležité je mít chuť a vůli pracovat.


V Evropském centru sdílených služeb v Plzni a v Praze nabízíme různorodé pracovní pozice od finančních specialistů, odborníků zákaznického servisu a IT specialistů až po manažery jednotlivých oblastí.Co ti můžeme nabídnout

Společnost Sony DADC nabízí jedinečnou příležitost pracovat v mezinárodním prostředí jednoho z nejzajímavějších průmyslových odvětví na světě – v zábavě. Práci u nás najdou jak zájemci o plný úvazek, tak o brigády. Své zaměstnance odměňujeme vysoce konkurenční mzdou, bonusy a podle typu pozice také různými benefity, kterými jsou:


Sony

Naším největším zdrojem jsou naši zaměstnanci

Jsme si vědomi, že za úspěchem každé firmy stojí její zaměstnanci. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás prioritou, a proto dbáme na rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Snažíme se vždy najít uplatnění pro rodiče, i ty vracející se z mateřské či rodičovské dovolené. Pro větší usnadnění návratu nabízíme možnost částečných úvazků či flexibilní formu práce. Při neočekávaných událostech v rodině umožňujeme práci z domova. Samozřejmostí jsou pak akce pořádané i pro děti a členy rodiny.


Sony

 

Sony
Sony
Sony
Sony

Jak náborový proces probíhá?

  • Zaslání životopisu 1 - 7 dní
  • Pozvání / Zamítnutí 1 - 7 dní
  • Pozvání do druhého kola VŘ / Zamítnutí 1 - 7 dní
  • Pracovní nabídka / Zamítnutí

Velmi nás potěší, když nám pošleš svůj životopis společně s krátkým motivačním dopisem přes portál www.jobs.cz nebo www.sonydadc.com, popř. prostřednictvím náborové agentury.

Pokud tvůj profil odpovídá našim požadavkům, budeme tě nejpozději do 7 dnů kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s nabídkou termínu výběrového řízení. Je možné, že tvůj profil bude odpovídat požadavkům na jinou, aktuálně otevřenou pozici. V tom případě tě oslovíme ohledně této pozice.

Naši kandidáti jsou většinou mile překvapeni příjemným průběhem našeho výběrového řízení. Prvotní kontakt probíhá buď formou online videohovoru nebo interního assessment center. Ať už absolvuješ první kolo v jedné či druhé formě, naším cílem je ti umožnit poznat společnost, do které se hlásíš, nahlédnout do její kultury a „nasát“ její atmosféru.

Dalším kolem pro úspěšné absolventy prvního kola je osobní setkání s manažerem oddělení, do něhož obsazovaná pozice spadá. Součástí může být i plnění úkolů vycházejících z požadavků na obsazovanou pozici.

Jsme velmi rádi, když se naše vzájemné potřeby a možnosti protnou, a my ti můžeme na závěr výběrového řízení blahopřát k jeho úspěšnému absolvování a zaslat písemnou nabídku. Pokud je to technicky možné, probereme s tebou její detaily nejdříve telefonicky. Potom už následují praktické kroky směřující k tvému nástupu.

Protože jsme opravdu velmi moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, stává se, že zpětnou vazbu i případnou pracovní nabídku obdržíš v řádu několika pracovních dnů. S námi se prostě nudit nebudeš!


Nastavení cookies